Znamy już wyniki III edycji Konkursu Fotograficznego Prądnika Białego!
Aktualne konkursy Ważne

Znamy już wyniki III edycji Konkursu Fotograficznego Prądnika Białego!

Na III edycję Konkursu Fotograficznego Prądnika Białego, organizowanego przez Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki we współpracy z Dzielnicą IV, wpłynęły prace nadesłane przez 11 uczestników. Poziom nadesłanych materiałów jest bardzo wysoki.  Fotografie to efekt pracy mieszkańców i sympatyków Prądnika Białego.

Zadaniem konkursowym było wykonie zdjęć na terenie Dzielnicy IV Prądnik Biały w trzech kategoriach tematycznych: krajobraz, architektura/budynki oraz „Złap ten moment w Prądniku Białym”.

W III edycji konkursu oceną prac zajmowała się Kapituła Nagrody Artystycznej, która została powołana w celu  opiniowania i rozstrzygania konkursów artystycznych organizowanych przez Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki we współpracy z Dzielnicą IV Prądnik Biały. Kapituła obradowała w składzie: Dominik Franczak, Antoni Matras, Barbara Polna, Michał Kończakowski, Joanna Marcela, Dominika Miska, Tomasz Zarudzki, a nad prawidłowością prac Kapituły czuwała Renata Głowacka – Dyrektor Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.

Prace kwalifikowane były na podstawie ilości zgłoszonych kategorii tematycznych, tj. oddania charakteru, oraz kultury Dzielnicy IV Prądnik Biały, a przede wszystkim jakości, oryginalności i kreatywności nadesłanych fotografii.

Zwycięzcami III edycji KFPB zostali:

Imię i nazwiskoWyniki konkursuZobacz galerię
Jan UlickiIGALERIA
Wojciech BarczewskiIGALERIA
Anna BarczewskaIIGALERIA
Elżbieta OkołotowiczIIGALERIA
Piotr KlimaIIIGALERIA

Autorom wszystkich prac gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych edycjach. Dziękujemy za podjęcie wyzwania i nadesłanie prac.

Barbara Polna,
Członek Zarządu
Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały
a A-+=