Maratony pisania projektów
Aktualności Budżet obywatelski aktualności

Maratony pisania projektów

Po dwuletniej przerwie spowodowanej ograniczeniami w organizacji spotkań z mieszkańcami wracamy do organizacji wydarzeń pn. MARATONY PISANIA PROJEKTÓW. W ramach X edycji budżetu obywatelskiego odbędą się trzy spotkania z mieszkańcami, przy wsparciu merytorycznym pracowników Urzędu Miasta Krakowa i miejskich jednostek organizacyjnych, m.in. Zarządu Zieleni Miejskiej, Zarządu Dróg Miasta Krakowa, Zarządu Infrastruktury Sportowej, Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i instytucji kultury.  

MARATONY PISANIA PROJEKTÓW BO 2023

Maratony pisania projektów są spotkaniami otwartymi, podczas których mieszkanki i mieszkańcy na udostępnionych komputerach mogą przygotować i złożyć wnioski do budżetu obywatelskiego. Ich celem jest wsparcie merytoryczne wnioskodawców i wnioskodawczyń, przekazywanie informacji na temat najważniejszych kwestii przydatnych przy tworzeniu projektów oraz udzielanie ewentualnych wskazówek.

Merytoryczne wsparcie pracowników, którzy na co dzień zajmujących się oceną i realizacją zwycięskich zadań, będzie niewątpliwym atutem planowanych maratonów oraz pozwoli mieszkańcom na zweryfikowanie ich pomysłów.

MARATONY PISANIA PROJEKTÓW odbędą się w terminach:

  • 18 luty (sobota) w godzinach 10 – 14 w Klaster Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22,
  • 22 lutego (środa) w godzinach 17-20 – Miejsce Aktywności Mieszkańców Kozłówek ul. Na Kozłówce 25,
  • 1 marca (środa) w godzinach 17 – 20 – Centrum Obywatelskie Centrum C 10  os. Centrum C 10 lokal nr U 1 w budynku nr 10, wejście od, alei Przyjaźni.

Więcej informacji TUTAJ.

a A-+=